Turniej w Taczanowie

Na zakończenie sezonu 2015/2016 drużyna Żaków (rocznik 2007 i młodsi) wzięła udział w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pleszew który odbył się w Taczanowie. W pierwszym meczu nasza drużyna przegrała Czarnymi Dobrzyca 3:0 choć wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu. Drugi mecz zremisowaliśmy pechowo z drużyną gospodarzy 2:2, cały mecz byliśmy stroną przeważającą,gospodarze górowali jedynie warunkami fizycznymi (2007 ?). Do zajęcia drugiego miejsca potrzebna była wysoka wygrana w ostatnim meczu.Chłopcy zadanie wykonali w stu procentach z łatwością pokonali rówieśników z Koźmina 10:0. Klasyfikacja turnieju: 1.Czarni Dobrzyca, 2.Błękitni-Sparta Kotlin, 3.Żaki Taczanów, 4 Biały Orzeł Koźmin.W turnieju uczestniczyli : Miłosz Kunert,Wiktor Jagiołka,Kacper Szyszka,Bartłomiej Krupa,Wojciech Kokot,Adrian Kierzkowski,Jakub Ekert,Eryk Konrady,Mikołaj Ratajczak,Cezary Żabiński,Marcel Jagiołka.

Powiązana galeria: